Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun Dönem Araç Kiralama Nedir? Kimler Kiralayabilir?

Filo araç kiralama hizmetindeki uzun dönem araç kiralama; ticari ya da kurumsal olarak en az 12 aylık araç kiralamak anlamına gelmektedir.

İşletmeler, uzun dönem araç kiralama hizmeti sayesinde hem araç satın alma maliyetinden hem de aracın bakım, sigorta, kasko gibi operasyonel süreçlerini yürütmek veya takip etme yükümlülüğünden kurtulmaktadır.

Avis Filo olarak, Türkiye’nin en büyük ve itibarlı operasyonel araç kiralama filosu ile uzun dönem araç kiralama talep ettiği araç sayısı yüksek limited şirketler, anonim şirketler ve şahıs şirketleri tarafından en çok tercih edilen lider firma konumundayız.

Ayrıca araç kiralama hizmetinin başından sonuna kadar tüm süreçlerde sizlere profesyonel danışmanlık hizmeti de veriyoruz. Böylece operasyonel gücünüzü en üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı oluyoruz. Siz işinize odaklanın, uzun dönem araç kiralama hizmeti ile aracınızı biz düşünelim.

Kimler Uzun Dönem Araç Kiralayabilir?

Avis Filo olarak vergi levhası olan şahıs şirketlerine ve kurumlara uzun dönem araç kiralama hizmeti veriyoruz. Uzun dönem araç kiralama hizmetimizi, hizmet verdiğimiz kuruluşa göre ticari ve kurumsal olarak adlandırıyoruz.

Vergi levhası olan şahıs şirketinize uzun dönem kiralayacağınız araçları kendi adınıza kullanabilirsiniz.

Şirketinizin ihtiyaçlarına göre ise uzun dönem ticari ve kurumsal araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Ticari Uzun Dönem Araç Kiralama

Şirketler saha çalışmalarında ve iş süreçlerinde ticari araçlara ihtiyaç duymaktadır.

Araç maliyetlerinin çok artması sebebiyle birçok işletme ticari uzun dönem araç kiralama hizmetinden yararlanmaktadır.

Avis Filo ile her türlü ihtiyacınız için ticari araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Kurumsal Uzun Dönem Araç Kiralama

Kurumsal araç kiralama, işletmelerin şirket aracı olarak çeşitli ihtiyaçlarıyla kiraladıkları araç hizmetini tanımlar. Kurumsal araçlar genellikle uzun dönemlik olarak kiralanmaktadır.

Kurumsal uzun dönem araç kiralama ihtiyacınız için Türkiye’nin operasyonel araç kiralama lideri Avis Filo’yu tercih ettiğinizde; hem size özel sunulan birçok avantajdan yararlanır hem de araç satın almamanın getirdiği ek maliyetlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Uzun Dönem Araç Kiralama Fiyatları Nelerdir?

Uzun dönem araç kiralama fiyatları, kiraladığınız aracın markasına ve modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. Hemen teklif almak için ... Tıklayınız.
Tekliflerim

Tekliflerim({{ basketProductCount }} Adet)

TEKLİFLERİ DETAYLI İNCELE