MyAvis


MyAVIS

MyAvis Nedİr?

MyAvis, uzun dönem araç kiralama işlemi yapmak isteyen müşterilerimiz için hızlı, kolay ve kişiselleştirilebilir bir deneyim sunan yeni hizmetimizdir. myavis.com.tr linkinden ulaşabileceğiniz araç konfigürasyon uygulaması ile marka, model, yakıt türü ve vites tipi gibi kriterlerinizi belirleyerek size en uygun araçları görüntüleyebilir ve hemen uzun dönem araç kiralama işlemi için en uygun teklifi alabilirsiniz.

MyAvis Nasıl Kullanılır?

Yeni hizmetimiz olan My Avis araç konfigürasyon uygulaması oldukça basit bir ara yüze sahiptir. MyAvis kullanarak Marka, model, yakıt türü ve vites tipi seçeneklerinde seçimleriniz yaptıktan sonra size uygun olan araçların listesi sunulur. Uzun dönem araç kiralama işleminizi gerçekleştirdikten sonra seçilen kiralık araç bilgi sayfasında kiralama periyodu, yıllık kullanım km limiti belirlenir ve seçilen zaman, km sınırı doğrultusunda fiyat teklifi oluşturulur. Teklif bize verdiğiniz iletişim bilgileri üzerinden e-posta yoluyla size de gönderilir. Teklifin elinize ulaşması ardından yetkili satış danışmanımız sizi arar ve sürecin devamı hakkında bilgilendirme yapar. Eğer sözleşme ve şartlarda mutabık kalınırsa uzun dönem araç kiralama işlemi için sözleşme yapılır ve Avis Filo ailesine katılmanın ayrıcalığını hemen yaşamaya başlarsınız.

MyAvis’in Faydası Nedİr?

Avis Filo uzun dönem araç kiralama tarafından verilen MyAvis hizmeti bilgisayar ya da telefonunuzdan kolayca ulaşabileceğiniz, istediğiniz uzun dönem araç kiralama koşullarına en uygun aracı kendinizin belirlemesini sağlayan hızlı ve kolay bir karar verme hizmetidir. Seçiminizi yaptıktan sonra müşteri ilişkileri birimimiz tarafından detaylı bilgilendirilmek üzere aranırsınız. Hijyenik koşullarda el değmeden temizlenen araçlarımız size zaman kaybetmeden ulaştırılır, talep ettiğiniz tüm bilgilere kolayca erişiminiz sağlanır. Bireysel ve tekil kiralamalar için şirketinize kolaylık ve efektif süre kazanımı sağlar.

MyAvis Hİzmetİnden Kİmler Yararlanabİlİr?

12-48 ay aralığındaki kiralama periyotlarında, sınırlı adette uzun dönem araç kiralama ihtiyacı olan kurumsal müşterilerimiz MyAvis hizmetimizden faydalanabilir.
Eğer talepleriniz belirli bir sayı üzerinde ise filosatis@avis.com.tr’den bilgi alabilir ya da 444 09 96’yı arayarak bilgi alabilirsiniz.


444 0 996