MyAvis


MyAVIS

My Avis Nedir?

Uzun dönem araç kiralama yapmak isteyen müşterilerimiz için hızlı, kolay ve kişiselleştirilebilir bir deneyim sunan My Avis ile tanışın! myavis.com.tr linkinden ulaşabileceğiniz araç konfigürasyon uygulaması ile marka, model, yakıt türü ve vites tipi gibi kriterleri belirleyerek size en uygun araçları görüntüleyebilir, My Avis ile seçtiğiniz kiralık araç ya da araçlar için size en uygun teklifi alabilirsiniz.

My Avis Nasıl Kullanılır?

My Avis araç konfigürasyon uygulaması oldukça basit bir arayüze sahiptir. Marka, model, yakıt türü ve vites tipi seçeneklerinde seçimlerinizi yaptıktan sonra size uygun olan araçların listesi sunulur. Kiralık aracınızı seçtikten sonra, araç bilgi sayfasında kiralama periyodu ve yıllık km kullanım limitini belirlersiniz. Daha sonra seçilen zaman ve km sınırı doğrultusunda fiyat teklifi oluşturulur. Teklif, bize verdiğiniz iletişim bilgileri üzerinden e-posta yoluyla size de gönderilir. Teklifin elinize ulaşmasının ardından yetkili satış danışmanımız sizi arar ve sürecin devamı hakkında bilgilendirme yapar. Eğer sözleşme ve şartlarda mutabık kalınırsa kiralama sözleşmesi yapılır ve Avis Filo ailesine katılmanın ayrıcalığını hemen yaşamaya başlarsınız.

My Avis’in Faydası Nedir?

My Avis'e bilgisayar ya da telefonunuzdan kolayca ulaşabilir, istediğiniz araba kiralama koşullarına en uygun aracı kendiniz belirleyerek hızlı ve kolay karar verebilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra Müşteri İlişkileri Birimimiz tarafından detaylı bilgilendirilmek üzere aranırsınız. Hijyenik koşullarda, el değmeden temizlenen araçlarımız size zaman kaybetmeden ulaştırılır, talep ettiğiniz tüm bilgilere kolayca erişiminiz sağlanır. Bireysel ve tekil kiralamalar için şirketinize kolaylık ve vakit kazanımı sağlar.

My Avis Hizmetinden Kimler Yararlanabilir?

12 - 48 ay aralığındaki kiralama periyotlarında, sınırlı adette araç kiralama ihtiyacı olan kurumsal kiralama müşterilerimiz My Avis hizmetimizden faydalanabilir.
Eğer talepleriniz belirli bir sayı üzerinde ise filosatis@avis.com.tr’den bilgi alabilir ya da 444 09 96’yı arayarak bilgi alabilirsiniz.


444 0 996