Loading...
Loading...
Loading...

7/24 Tam Destek Hattı

Avis Filo 7/24 Tam Destek Hattı

Avis Filo 7/24 Tam Destek Hattı, 444 0 996 numarası üzerinden hizmet vermektedir. Avis Filo’dan operasyonel uzun dönem araç kiralama hizmeti alıyorsanız Türkiye’nin her yerinden, aracınız hakkında hizmet talepleriniz ve tüm sorularınıza cevap bulmak için 7/24 Tam Destek Hattı’nı arayabilirsiniz.

Tam Destek Hattı’ndan Hangi Hizmetleri Alabilirim?

"" ile ilgili sonuca ulaşılamadı.

Kiralık aracınızın arıza yapması durumunda Avis Filo 7/24 Tam Destek Hattı üzerinden bilgi alabilir ve işlem yapabilirsiniz.

Kiralık aracınızın periyodik bakımı hakkında soru, talep ve işlemlerinizi Avis Filo 7/24 Tam Destek Hattı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Kiralık araçlarda hasar durumu ile ilgili bilgi almak ve işlem yaptırmak için Avis Filo 7/24 Tam Destek Hattı hizmetinizdedir.

Aracınızın periyodik bakım ve onarım işlemlerinde ihtiyaç olabilen ikame araç hizmeti konusunda talep ve bilgi almak için Avis Filo Tam Destek Hattı ile görüşebilirsiniz.

Kaza, tüm arıza ve yol yardım işlemleri gibi acil desteğe ihtiyaç duyulan her durumda çekici hizmeti almak için 7/24 Tam Destek Hattı'mızı arayabilir ve destek alabilirsiniz.

Avis Filo kiralık araçların mevsimlik lastik değişimi için 7/24 Tam Destek Hattı’dan profesyonel destek alabilirsiniz.

Avis Filo, yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak adına profesyonel, yenilikçi ve çözüm odaklı bir çalışma sistemine sahiptir.

Tekliflerim
Tekliflerim({{ basketProductCount }} Adet)
{{index + compareLength}}
{{index + compareLength}}