ÇÖZÜMLERAVIS FİLO


NEDEN AVİS FİLO?

Ülkemizde filo kiralama sektörünün öncü markası Avis Filo, uzun yıllara dayanan sektör deneyimi, güçlü finansal yapısı, Türkiye’nin tüm bölgelerini kapsayan yaygın hizmet ağı ve profesyonel kadrosu ile hızlı ve güvenilir hizmetler sunar. Avis Filo müşterileri, uzun dönem araç kiralama hizmetiyle sınırlı kalmayarak; kapsamlı ve profesyonel bir filo yönetimi hizmeti de alırlar. Müşteri istek ve ihtiyaçlarının analiziyle başlayan operasyonel filo yönetimi sürecinde, Avis Filo farklı sektörlerde yer alan kuruluşların iş modellerine en uygun çözüm alternatiflerini geliştirerek koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle fark yaratır.
Avis Filo, KOBİ’lerden kurumsal işletmelere kadar her ölçekte firmaya ve bireysel müşterilere, uzun dönem araç kiralama talebi kaç araç için olursa olsun, Türkiye’de satılan her marka ve model binek araçlarla geniş kapsamlı operasyonel filo kiralama hizmetleri sunar.

İl Bazlı Plaka Seçim İmkanı

Avis Filo, müşterilerinin her kilometrelerinde güvenle yolculuk etmelerini sağlamak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Yeni uygulama ile artık Adana, Ankara, Bursa ve İzmirliler de araçlarını kendi illerinin plakaları ile seçebilecekler. Sadece İstanbul’da değil Türkiye genelinde yer alan yaygın bölge müdürlükleri ile müşterilerinin her an yanında olan Avis Filo, bu uygulamayı ilerleyen dönemlerde diğer illerde de uygulamaya alacak. Bu uygulama yeni sipariş edilecek araçlar için geçerli olacak.

Sınırsız Seçim İmkanı

Avis Filo, farklı marka ve model araçlardan oluşan güçlü filosu ile size geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi içerisinden, beklenti ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak alternatifleri sunar. Son 3 yıl içerisinde 800 milyon TL seviyesinde yeni araç yatırımı gerçekleştiren Avis Filo, sizlerin uzun dönem araç kiralama taleplerini hızla karşılamak adına istikrarlı yatırımlarına devam ederek filosunu çeşitlendirmekte ve hizmet ağını sürekli olarak geliştirmektedir.

Profesyonel Danışmanlık Hizmeti

Uzun dönem araç kiralama talebinin ardından, araç tercihi aşamasında segment, marka ve model seçenekleri ilgili müşterilerini kapsamlı bir şekilde bilgilendiren uzman Avis Filo kadrosu, iş modelinizin detaylarını değerlendirerek size en uygun operasyonel filo yönetimi hizmet paketlerini oluşturur.

7/24 Avis Filo Yol Yardım Hizmetleri

Hasar bildirimi ve acil durumlarda 444 0 996 numaralı Avis Filo Müşteri Hizmetleri'ni 7 gün 24 saat kesintisiz olarak arayarak, çekme, kurtarma, seyahate devam, gerektiğinde konaklama gibi geniş kapsamlı bir hizmet yelpazesinden yararlanabilirsiniz.

Periyodik Bakım ve Onarım Hizmeti

Tüm Türkiye’yi kapsayan 1.200 adet anlaşmalı servis noktası ile Avis Filo, size yaygın bir coğrafyada, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle, yüksek kalite standartlarında güvenilir ve hızlı hizmetler sunar.

Hasar Yönetimi

Operasyonel filo yönetimi hizmeti aldığınız araçların hasar yönetimi, Avis Filo’nin Türkiye genelinde tüm bölgeleri kapsayan anlaşmalı servis ağı ve uzman ekibi tarafından hızla ve güvenle gerçekleştirilir. Son teknolojiye sahip sistemleri ve gelişmiş alt yapısı ile kendi yazılımları üzerinden servis noktalarıyla online/real time bağlantı sağlayan Avis Filo, tüm işlemleri etkin ve zamanında takip ederek yüksek kalite standartlarında hizmetler sunar.

Yedek Araç Hizmeti

Avis Filo’nun profesyonel filo yönetimi anlayışı, her durumda işinize kesintisiz olarak devam edebilmenizi sağlar. Türkiye genelinde aracınız ile ilgili herhangi bir nedenle yola devam edemediğiniz durumda, yaygın hizmet ağı ile Avis Filo ihtiyacınıza en uygun aracı size hızla ve güvenle sunar. Size sadece Avis Filo’dan filo kiralama işlemi yapmanın getirdiği avantajların keyfini çıkarmak kalır.

Araç Transferi Hizmeti

Avis Filo’nin ülke genelinde sahip olduğu araç transferi ağı ve güçlü iş ortaklıkları sayesinde, sözleşme kapsamınıza dahil olması durumunda filo kiralama yaptığınız araçları talep ettiğiniz lokasyonlarda teslim alabileceğiniz gibi size özel avantajlı bedeller karşılığında yaz tatili gibi durumlarda da siz ulaşımınızı farklı bir yol ile sağlarken aracınız gittiğiniz yere transfer edilerek kullanımınıza sunulur.

Lastik Yönetim Hizmeti

Türkiye genelinde 300 adedi aşkın anlaşmalı lastik servisi ile hizmet sunan Avis Filo, lastik tedarik, değişim ve saklama hizmetleri ile hayatınızı kolaylaştıran hizmetler sunar. Avis Filo, üretici markaların belirlediği teknik özelliklere uygun olarak sektörde önde gelen markaların lastiklerini tercih eder.

OGS / HGS Yönetimi

Avis Filo, tercih etmeniz durumunda HGS/OGS yönetimi hizmetleri sunarak, uzun dönem araç kiralama ile kiraladığınız araçlarınız için cihaz ve etiketlerin tedarik edilmesi ile ilgili bürokratik ve operasyonel süreçleri uzman ekibiyle sizin adınıza gerçekleştirir ve kolayca bu hizmetlerden yararlanmanızı sağlar.

Raporlama Hizmeti

Filo Raporlama Hizmetimiz olan Filomatik sayesinde, filonuzla ilgili ayrıntılı bilgileri hızla ve zahmetsizce inceleyebilirsiniz. Filo kiralama işlemi ile filonuza kattığınız araç sayısı, marka dağılımları, teknik özellikleri, servis kayıtları, trafik para cezası kayıtları gibi ihtiyaç duyabileceğiniz birçok veriye kolaylıkla erişerek, filonuzun etkin şekilde yönetimini ve giderlerinizin kontrolünü sağlarsınız.

Kurumsal Kimlik Uygulama Hizmeti

Dünyada uzun yıllardır yoğun olarak kullanılmakta olan araç üzeri kurumsal kimlik uygulaması çalışmaları, son yıllarda ülkemizde de giderek daha fazla tercih edilen bir tanıtım aracı haline gelmiştir. Komple araç giydirme, araç üzeri logo uygulaması, bölgesel araç giydirme gibi farklı yöntemleri olan bu uygulamalarda, uzun dönem araç kiralama işlemi ile kiraladığınız aracın zarar görmemesi ve uygulamanın sağlıklı olması için çalışmanın profesyonel kuruluşlar tarafından gerçekleştirilmesi ve gerekli operasyonel süreçlerin etkin takibi büyük önem taşır.

Filo Takip Hizmeti

Filo kiralama işleminizin ardından tercihinize göre yararlanabileceğiniz filo takip hizmetleri sayesinde , filonuzda yer alan araçları 7 gün 24 saat sürekli takip ederek iş akışınızı optimize edebilirsiniz. Tercih edilen filo takip paketine göre araçların mevcut lokasyonları, sürücülerin sürüş özellikleri, araçların bakım/onarım durumları gibi birçok veriye özel yazılımlar sayesinde zahmetsizce erişebilir, bu sayede zamandan ve gereksiz maliyetlerden tasarruf ederek etkin bir filo yönetimi sağlarsınız.

Güvenli Sürüş Eğitimleri

Ülkemizin en önemli problemlerinden biri olan trafik ortamında yaşanan kayıpların minimize edilmesi amacıyla, Avis Filo, profesyonel iş ortakları ile güvenli ve ekonomik araç kullanma tekniklerini teorik ve pratik uygulamalarla aktarmak üzere güvenli sürüş eğitimi hizmetleri sunmaktadır.

444 0 996