Loading...
Loading...
Loading...

Kimler Uzun Dönem Araç Kiralayabilir?

Uzun dönem araç kiralama; ticari ya da kurumsal olarak en az 12 ay olacak şekilde araç kiralama hizmetine verilen isimdir.

Uzun dönem araç kiralama sayesinde işletmeler hem araç satın alma maliyetinden hem de aracın bakım, sigorta, kasko gibi operasyonel süreçlerini yürütmek veya takip etme yükümlülüğünden kurtulur.

Türkiye’nin en büyük ve itibarlı operasyonel araç kiralama filosuna sahip Avis Filo olarak; uzun dönem araç kiralama alanında, araç talep sayısı yüksek limited şirketler, anonim şirketler ve şahıs şirketleri tarafından en çok tercih edilen lider firma konumundayız.

Ayrıca filo kiralama hizmetinin başından sonuna kadar tüm süreçlerde profesyonel danışmanlık hizmeti de veriyor ve operasyonel gücünüzü en üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı oluyoruz.

Siz işinize odaklanın, uzun dönem araç kiralama hizmeti ile aracınızı biz düşünelim.

Uzun Dönem Araba Kiralama Kimler Tarafından Yapılır?

Avis Filo olarak vergi levhası olan şahıs şirketlerine ve kurumlara uzun dönem araç kiralama hizmeti sunuyoruz. Uzun dönem araç kiralama hizmetimizi, kuruluşlara göre ticari ve kurumsal olarak adlandırıyoruz.

Şirketinizin ihtiyaçlarına göre ise uzun dönem ticari ve kurumsal araç kiralama hizmeti alabilir, vergi levhası olan şahıs şirketinize uzun dönem kiralayacağınız araçları kendi adınıza da kullanabilirsiniz.

Ticari Uzun Dönem Araç Kiralama

Şirketler saha çalışmaları veya iş süreçlerindeki taşıma işlemlerinde kullanmak adına ticari araçlara ihtiyaç duyar.

Araç maliyetlerdeki artış sebebiyle birçok işletme ticari uzun dönem araç kiralama hizmetinden yararlanır.

Avis Filo ile her türlü ihtiyacınız için ticari araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Kurumsal Uzun Dönem Araç Kiralama

Kurumsal araç kiralama; genellikle uzun dönem olarak, işletmelerin çeşitli araç ihtiyaçlarının karşılanması için verilen hizmettir.

Kurumsal alanda uzun dönem araç kiralama ihtiyacınız için Türkiye’nin operasyonel araç kiralama lideri Avis Filo’yu tercih ettiğinizde; hem size özel sunulan birçok avantajdan yararlanır hem de araç satın almamanın getirdiği ek maliyetlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Uzun Dönem Araç Kiralama Fiyatları Nelerdir?

Uzun dönem araç kiralama fiyatları, kiraladığınız aracın markasına ve modeline göre değişiklik gösterebilir. Hemen teklif almak için www.avisfilo.com/fiyat-teklif-formu sitesini ziyaret edin!

Tekliflerim
Tekliflerim({{ basketProductCount }} Adet)
{{index + compareLength}}
{{index + compareLength}}
;