Loading...
Loading...
Loading...

Uzun Dönem Elektrikli Araba Kiralama Avantajları

Elektrikli arabalar çevre dostu olmaları, düşük işletme maliyetleri sunmaları ve ileri teknoloji özelliklerine sahip olmaları nedeniyle giderek daha popüler hale geliyor. Bu avantajlar, uzun dönem araç kiralama için kuvvetli bir argüman oluşturuyor.

Düşük İşletme Maliyeti:

Elektrikli arabalar, geleneksel benzinli veya dizel araçlara kıyasla çok daha düşük işletme maliyetlerine sahiptir. Elektrikli bir aracın enerji maliyeti genellikle bir içten yanmalı motorun yakıt maliyetinden çok daha düşüktür. Ayrıca az sayıda hareketli parçası olduğu için bakım maliyetleri de fazla değildir.

Çevresel Avantajlar:

Elektrikli arabalar, egzoz emisyonuna sahip olmadıkları için çevreye daha az zarar verir. Bu, hava kirliliğini ve karbon ayak izinizi azaltma çabalarına önemli ölçüde katkı sağlar.

Teknolojik Özellikler:

Elektrikli arabalar genellikle en yeni teknolojilerle donatılmıştır. Bu teknolojiler; entegre navigasyon sistemleri, üst düzey sürüş yardımı ve genellikle otomatik güncellemelerle gelebilen en son multimedya özelliklerini içerir.

Elektrikli Araç Modelleri

Fiyatları marka, model, batarya boyutu, menzil, performans ve araç içinde bulunan teknolojik özelliklere göre değişen elektrikli arabaların uzun dönem kiralama avantajlarını ve modellerini gelin birlikte inceleyelim.

Tesla Model Y

Tesla Model Y, Tesla'nın kompakt SUV modelidir. Tek şarjla 326 ila 511 kilometre menzil sunma yeteneğine sahip olan bu model, hem standart menzil hem de uzun menzil versiyonlarını bünyesinde barındırır.

Model Y, geniş bir iç hacime ve 1.9 saniyede 0-60 mph'ye ulaşabilen bir hızlanmaya sahiptir ve autopilot özelliği, aracın otomatik olarak direksiyon, hızlanma ve fren yapmasını sağlar. Model Y, maksimum 5 yetişkin ve 2 çocuk olmak üzere 7 kişiye kadar taşıyabilir. Tesla Model Y’ye ve Avis Filo avantajlarına www.avisfilo.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Volvo XC40 Recharge

Volvo XC40 Recharge, Volvo'nun tamamen elektrikli kompakt SUV modelidir. Tek bir şarjla yaklaşık 335 kilometre menzil sunar. Volvo XC40 Recharge, 78 kWh'lik bir bataryaya sahip olup hızlı bir şarj istasyonunda yaklaşık 40 dakika içinde %80'e kadar şarj olabilir ve 402 beygir gücü ve 660 Nm tork ile 0-100 km/sa hızlanmasını sadece 4.9 saniyede tamamlar. www.avisfilo.com üzerinden Volvo XC40 Recharge deneyimini Avis Filo avantajları ile yaşayabilirsiniz.

Nissan Leaf

Nissan Leaf, elektrikli araçlar arasında en çok satanlardan biridir. 40 kWh batarya kapasitesine sahip standart model ve 62 kWh kapasiteli Leaf Plus olmak üzere 2 versiyona sahiptir. Standart modelin menzili 240 kilometre, Leaf Plus'ın menzili ise 363 kilometre civarındadır. Nissan Leaf, sürüş teknolojileri açısından oldukça ileri seviyededir ve ProPilot isimli yarı otomatik sürüş sistemini içerir.

Volkswagen ID.3

Volkswagen'in tamamen elektrikli arabalar için oluşturduğu ID serisinin bir parçası olan Volkswagen ID.3, 45 kWh, 58 kWh ve 77 kWh olmak üzere üç farklı batarya seçeneği ile donatılmıştır. En küçük batarya ile 330 kilometre, en büyük batarya ile 550 kilometreye kadar menzil elde edebilirsiniz. ID.3’ün hızlı şarj seçeneği ile de 30 dakikada %80 şarja ulaşabilirsiniz.

BMW i3

BMW i3, 42.2 kWh'lik bir batarya ile 246 kilometre menzile sahip lüks bir elektrikli kompakt otomobildir. BMW i3'ün en belirgin özelliklerinden biri, kabininde sürdürülebilir malzemelerin kullanılmasıdır. Ayrıca, otomobilin hızlı şarj yeteneği, bataryasını yaklaşık 40 dakika içinde %80 doluluk seviyesine getirebilir.

Chevrolet Bolt EV

Chevrolet Bolt EV, tek şarjla 416 kilometre menzil özelliği ile segmentinin öne çıkan modellerinden biri haline geliyor. Bolt'un 66 kWh'lik bataryası, hızlı şarj ile 30 dakikada yaklaşık 160 kilometrelik bir menzil sağlayabiliyor.

Avis Filo ile Elektrikli Araç Kiralama

Uzun dönem elektrikli araba kiralama; çevre dostu bir seçenek arayanlar, işletme maliyetlerini düşürmek isteyenler ve en yeni otomotiv teknolojilerinden faydalanmak isteyenler için ideal bir çözüm. Farklı ihtiyaçlara ve bütçelere hitap eden elektrikli araba modelleri ile Avis Filo, bugün daha yeşil ve daha verimli bir taşıma seçeneğine geçmek için yanınızda!
Tekliflerim
Tekliflerim({{ basketProductCount }} Adet)
{{index + compareLength}}
{{index + compareLength}}
;