Sıkça Sorulan Sorular

"Sıkça Sorulan Sorular" ile ilgili sonuca ulaşılamadı.

Avis Filo, Koç Holding'in güvenilir iş standartlarını yansıtan ve yüksek hizmet seviyesine sahip markası olarak, Türkiye’de yaygın hizmet ağıyla ve profesyonel uzman kadrosu ile uzun dönem araç kiralama sektörünün lider filo kiralama hizmeti sunmaktadır.

12 aydan 47 aya kadar olan araç kiralamalar, operasyonel uzun dönem operasyonel filo araç kiralama hizmetidir.

Daha detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret edin.

Uzun dönem araç kiralama hizmeti, sadece vergi levhası olan tüzel ve şahıs firmalarına sağlanabilmektedir.
Bireysel kiralama yapmak isteyen kişiler, res@avis.com.tr üzerinden destek alabilmektedir.

Avisfilo.com üzerinden, konfigüratöre erişim sağlayarak, kiralamak istediğiniz aracı seçebilirsiniz. İstediğiniz aracı bulamamanız durumunda talep formunu kullanarak, sitemizde bulunmayan araçlar için talepte bulunabilirsiniz.

Fotoğrafta görünen araç ile gerçekte görünen araç arasında donanım kaynaklı bazı küçük farklılıklar olabilmektedir. Konfigüratörden araç seçerken aracın varyantı ve özelliklerini referans olarak almanız gerekmektedir.

Avis Filo’dan kiraladığınız aracı, firmanızın bordrosunda kayıtlı, en az 22 yaşında ve minimum 1 yıllık ehliyete sahip tüm personel kullanabilmektedir. Ek sürücü gibi bir masraf söz konusu değildir.

Gerekli Belgeler:

Firmanıza dair gerekli belgeleri (vergi levhası, imza sirküleri, findeks raporu veya findeks’e kayıtlı cep telefonu bilgisi, kurumlar vergisi beyannamesi, ticari sicil gazetesi ve faaliyet belgesi) tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Belgeleriniz, kurumsal risk departmanımız tarafından incelenerek, çalışma uygunluğu ve Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS) katsayısı size iletilecektir. Gerekli limit açıldıktan sonra, sözleşmemizi ve sizin için hazırladığımız ek protokolümüzü kaşe-imza yaparak tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.

Siz ödemelerinizi Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS) üzerinden yaparken, biz de ödemelerimizi bu hesap üzerinden almaktayız. DBS hesabı açabileceğiniz bankaların listesi, danışmanınız tarafından size iletilmektedir.

Şirket belgelerinizin incelenmesinin akabinde, açılması gereken DBS katsayısı, size özel atanmış danışmanınız tarafından sizlere iletilecektir.

Evet. Çağrı merkezimiz olan Avis Filo 7/24 Tam Destek Hattı’mıza 444 0 996 numarasından ulaşabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza uygun, istediğiniz segmentte ve istediğiniz sayıda aracı Avis Filo’nun geniş araç filosu içinde bulabilirsiniz. her marka ve model geniş araç yelpazesiyle operasyonel filo kiralama hizmetleri sunmaktadır.

Avis Filo’dan kiraladığınız aracınızda, ek protokolünüzde belirtilen tutarda limiti aşmayan küçük çaptaki hasarları, parça başı sınırsız şekilde beyan ederek onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Kış lastiğinizin Eylül ayında takılmasını, Nisan ayında ise çıkartılmasını tavsiye etmekteyiz. Eğer ticari ruhsatlı bir araç kiraladıysanız, 1 Aralık ve 1 Nisan tarihleri arasında, kış lastiği kullanmanızın zorunlu olduğunu hatırlatmak isteriz.

Evet. Gerekli kaskoyu yaptırmanız halinde aracınız ile yurtdışına çıkabilirsiniz.

Evet. Aracınıza garanti kapsamından çıkartmayan eklemeleri yapabilirsiniz.

Aracınızın muayene zamanı geldiğinde, Avis Filo 7/24 Tam Destek Hattı’nı (444 0 996) arayarak bilgi almanız ve tam destek hattımızın yapacağı yönlendirmelere uymanız gerekmektedir.

Araç kiralamalarınızda damga vergisi, Avis Filo ile kiralama yapan taraf arasında paylaştırılarak yarı yarıya ödenmektedir.

Elbette, bu tür araçları Otokoç 2. El (otokocikinciel.com) platformu üzerinden satın alabilmeniz mümkündür. Konu ile ilgili ayrıntılı yönlendirme için 444 0 996 numaralı telefondan Avis Filo Tam Destek Hattı’mıza başvurabilirsiniz.

Ruhsatınız tarafınıza teslim edildikten sonra, logo yetki yazısı için Avis Filo 7/24 Tam Destek Hattı’na (444 0 996) başvurmanız gerekmektedir. Avis Filo Tam Destek Hattı’mız, sizden plaka, ad, soyad, tckn ve e-posta adresiniz gibi bazı bilgileri talep etmektedir. Bunları sağlamanız durumunda yetki belgeniz hazırlanıp size e-posta olarak gönderilecektir.

 

Tüvtürk’te logo tespit işlemi yapıldıktan sonra aldığınız raporu ve ruhsatı, kargo ile müşavirliğe göndermeniz gerekmektedir. Trafik müşaviri, logo ibaresini ruhsata işlettikten sonra tarafınıza yeni ruhsatınız gönderilerek süreç tamamlanmaktadır.

Aracınızın iadesi, TOKKDER (Tüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği) onaylı “Eskime Aşınma Kılavuzu”na uygun şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

Aracınızın iadesi için iade@avis.com.tr adresine bildirim yapmanızın ardından, bildiriminiz doğrultusunda size aracınızı teslim edeceğiniz Otokoç teslim noktası ve adresi ile yetkili kişi listesi hakkında bilgilendirme yapılmaktadır.

Tekliflerim

Tekliflerim({{ basketProductCount }} Adet)

TEKLİFLERİ DETAYLI İNCELE