Loading...
Loading...
Loading...

İkame Araç Hizmetleri

İkame Araç Hizmeti Nedir?

Avis Filo ikame araç hizmeti, kiraladığınız aracınızın serviste onarımı için kalması durumunda geçici süreli olarak size temin edilen aracı tanımlamaktadır. Kiralık aracınızın serviste kaldığı süre 1 iş gününden fazla olduğu durumda şirket hizmetlerinizde herhangi bir aksama yaşanmaması ve mağduriyetinizin oluşmaması adına Avis Filo size ikame araç hizmeti sağlamaktadır.
 

"" ile ilgili sonuca ulaşılamadı.

Avis Filo ikame araç hizmeti, aynı gün içinde onarımı tamamlanacak kiralık araçlar için geçerli değildir. Kiralık aracınızın onarım işlemlerinin ancak 1 iş gününden fazla sürmesi durumunda sağlanan bir destek hizmetidir.

İkame araç hizmetinden yararlanmak için Avis Filo 7/24 Tam Destek Hattı’nı arayarak müşteri hizmetleri yetkililerimizle görüşebilirsiniz.

Avis Filo kiralık aracınızın onarım süresi 1 iş gününü aştığında Avis Filo ikame araç desteğinden yararlanabilirsiniz. İkame araç tahsis süresi illere göre farklılık göstermektedir.

İstanbul sınırları içinde ikame araç tahsisi en geç 24 saat içinde gerçekleşirken diğer tüm illerde ikame araç tahsis süresi en fazla 48 saat olarak belirlenmiştir.

Avis Filo ikame araç hizmeti kapsamında size temin edilen ikame aracınızın da belirli şartları taşımasına dikkat edilmektedir. Size, kiralık aracınız ile benzer standartlarda muadil bir geçici araç ikame edilir.

Tekliflerim
Tekliflerim({{ basketProductCount }} Adet)
{{index + compareLength}}
{{index + compareLength}}