Loading...
Loading...
Loading...

Avis Filo Hakkında

Avis Filo Hakkında

Koç Holding’in ilk otomotiv yatırımı olan Otokoç Otomotiv, dinamik yapısı ve yenilikçi yaklaşımıyla Türkiye'de mobiliteye yön veriyor. Otokoç Otomotiv bünyesindeki Avis Filo uzun yıllara dayanan sektör deneyimi, Türkiye genelinde profesyonel portföy yönetimi, hızlı ve yaygın ikame araç tedarik süreci, güçlü finansal yapısı, Türkiye’nin tüm bölgelerini kapsayan yaygın hizmet ağı, eğitimli kadrosu ve 7/24 tam destek gibi hizmetleriyle operasyonel araç kiralama sektörünün lider kuruluşu olarak dünya standartlarının ötesinde çözümler sunuyor. 40 yılı aşkın süredir faaliyette olan Avis Filo, KOBİ’lerden kurumsal işletmelere kadar her ölçekte firmaya ve bireysel müşterilere, uzun dönem araç kiralamada Türkiye’de satılan her marka ve model binek araçlarla geniş kapsamlı operasyonel filo kiralama hizmetleri sağlıyor.

Sektöre 1980 yılında giriş yapan Avis Filo, bugün itibarıyla aktif büyüklüğü, araç parkı, yeni araç yatırımı ve ödediği vergiyle ülke ekonomisinin önemli aktörlerinden biri olarak faaliyetlerine devam ediyor. 100 adetlik bir araç parkıyla başlayan marka, bugün halihazırda 30 bini aşkın aracıyla sektörünün en büyük operasyonel araç kiralama markası konumunda. Operasyonlarında sağladığı mükemmellik anlayışı, araç parkına sunduğu düzenli bakım, yol yardım ve pek çok noktada hizmet yelpazesiyle müşteri memnuniyetinde fark yaratıyor. Araç kiralayan şirketlere ve işletmelere tüm kaynaklarını ve konsantrasyonlarını, asıl işlerine yönlendirebilecekleri konforu sunan Avis Filo şirketlerin mobilitelerini sağlayarak iş kesintisini önlüyor ve verimliliklerini artırıyor.

Koç Topluluğu’ndan aldığı güç, kurum kültürünün sağladığı vizyoner bakış açısı ve sürekli gelişime açık olan yüksek profilli profesyonel kadrosu ile müşterilerine yenilikçi, kişiye özel hizmet sunan Avis Filo, sektörünün önde gelen firmalarıyla iş birlikleri kuruyor, tam donanımlı her ihtiyaca uygun araçları ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin her yerine yayılıyor, lider olduğu pazarda her yıl, pazarın önünde büyüme trendi gösteriyor.

MİSYON, VİZYON VE DEĞERLERİMİZ

Vizyon
Yenilikçi mobilite çözümleri geliştiren, küresel ve lider referans noktası olmak.

Misyon
Mobilite dünyasında tüm paydaşlar değer yaratan yol arkadaşıyız.

Değerler
Güvenilir, İçten, Kararlı, Yenilikçi, Birlikte Geliştiren, Topluma ve Çevreye Duyarlı, Çeşitliliğe Önem Veren
Tekliflerim
Tekliflerim({{ basketProductCount }} Adet)
{{index + compareLength}}
{{index + compareLength}}