Loading...
Loading...
Loading...

Kiralık Araç Teslimatı

Teslimat

Avis Filo’dan operasyonel uzun dönem kiraladığınız aracınızın tüm teslimat işlemleri profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Kiraladığınız araçlarınız için teslimat randevusu oluşturabilirsiniz. Uzman ekibimiz en az zaman kaybı ile hiçbir aksama olmadan araç teslimatların gerçekleşmesini sağlamakla yükümlüdür. Araç teslimatı sırasında merak ettiğiniz tüm konular hakkında ekip üyelerimizden en doğru şekilde bilgi alabilirsiniz.

Avis Filo Uzun Dönem Operasyonel Kiralık Araçlar

Avis Filo güvencesiyle kiraladığınız araçlar sıfır km olup ilk kullanan ve ilk keşfeden siz olma ayrıcalığını yaşarsınız. Filo kiralama hizmeti sayesinde, avantajlı ödeme ve üstün hizmet standartlarından yararlanabilirsiniz. Tercihinize göre Avis Filo’dan dilediğiniz geniş marka ve model seçenekleriyle kasko, sigorta masrafları, bakım ve muayene işlemleri gibi birçok prosedürden uzak hem zamandan hem yüksek maliyetlerden tasarruf sağlayan bir hizmetten yararlanırsınız.

Kiralık Araç Teslimatı ve İadesi

Avis Filo ailesinden kiraladığınız tüm araçların teslim ve iade süreçleri Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Avis Filo temsilciliklerinde gerçekleşmektedir. Avis Filo’dan kiralayacağınız araca ait tüm teçhizatlar Türkiye’deki trafik mevzuatlarına uygun olup uzman ekibimiz tarafından teknik ve yasal tüm kontrolleri yapılarak aracın teslimatı yapılmaktadır.

Kiralık Araç Ücretlendirmesi

Avis Filo’dan kiraladığınız uzun dönem aracınızın ücretlendirmesi araçlarınızı Avis Filo temsilciklerinden teslim aldıktan sonra başlamaktadır.

Tekliflerim
Tekliflerim({{ basketProductCount }} Adet)
{{index + compareLength}}
{{index + compareLength}}
;