Loading...
Loading...
Loading...

Kiralık Araç Lastik Hizmetleri

Kiralık Aracınızın Lastik Değişimi Ne Zaman Yapılır?

Avis Filo'da önceliğimiz sizlerin güvenliğinizdir. Lastik değişimi için belirlenen şartlar çerçevesinde eskiyen lastikler zamanı geldiğinde mutlaka tarafımızdan değiştirilmektedir. Avis Filo'dan kiraladığınız araçlarınızın lastik değişimi sözleşmede yer alan km bilgisine istinaden tarafımızdan yapılmaktadır.
 

"" ile ilgili sonuca ulaşılamadı.

Kiralık araçlarda lastik değişimi sadece Avis Filo tarafından yapılmaktadır. Avis Filo kiralık araçlarınızın lastik değişimini sözleşmede yer alan km kullanım koşullarına bağlı olarak üretici firma tarafından belirlenen tipte ve ebattaki lastiklerle gerçekleştirilmektedir.

Lastik değişimi süreçlerinde karar verici sadece ve sadece üretici firma olup, sizlerin lastik markası, tipi ve ebadına yönelik herhangi bir talebi değerlendirilememektedir.

Avis Filo’dan kiraladığınız aracın lastik değişimi için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Tüm lastik değişimlerinizi Avis Filo anlaşmalı servislerinden randevu alarak ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz.

Avis Filo kiralık aracınıza kış lastiğinin verilmesi, Avis Filo kiralık araç sözleşmenizde kış lastiği temininin bulunması dahilinde gerçekleştirilebilmektedir. Sözleşmenizde yer alması durumunda size 1 takım halinde kış lastiği ücretsiz olarak verilmektedir ve kış lastiklerinizin değişim zamanı geldiğinde yine ücretsiz olarak lastik değişim işlemini yaptırabilirsiniz.

Tekliflerim
Tekliflerim({{ basketProductCount }} Adet)
{{index + compareLength}}
{{index + compareLength}}