Loading...
Loading...
Loading...

Yıllık Araç Kiralama ve Fiyatları

Avis Filo’dan kiraladığınız yıllık araçların fiyatları, aracın marka ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanında, yıllık araç kiralama hizmetimizin paket olarak sunduğu avantajlar tüzel kişiliğe sahip kurumların ve şahıs şirketlerinin hayatını kolaylaştırmaktadır.

Araç kiralamanızı yıllık olarak yapmaya karar vermeniz, yıl boyunca meydana gelecek fiyat artışlarından etkilenme ihtimalinizi ortadan kaldırarak mali olarak kazançlı olmanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda, yıllık olarak araç kiralamanız, istediğiniz marka ve modeli seçebilmeniz ve ihtiyaçlarınızın eksiksiz şekilde karşılanmasını mümkün kılmaktadır.

Operasyonel filo kiralama hizmetinde Türkiye’nin öncü markası Avis Filo olarak geniş bir yelpazede sunduğumuz araç seçeneklerimiz ile kalite odaklı hizmet anlayışımızı, sizlere kiralama döneminiz boyunca yararlanabileceğiniz profesyonel danışmanlık hizmetimiz ile sorunsuz bir deneyim yaşamanızı sağlayarak yürütmekteyiz.

Avis Filo farkıyla işletmenizin ihtiyacı olan aracı veya araçları seçtiğinizde uygun fiyatlardan yararlanarak ticari faaliyetlerinizde pozitif bir ivme yakalamayı sağlayabilirsiniz.

Yıllık Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Şirketiniz bünyesinde kullanılacak araçları satın almak yerine uzun dönemli, yıllık araba kiralama hizmeti almanızın birçok avantajı vardır.

Avis Filo’nun yıllık araç kiralama hizmeti minimum 12 aydan başlayarak maksimum 47 aya kadar devam etmektedir. Avis Filo ile yıllık araç kiralama anlaşması yaptığınızda faturadaki KDV ödemesi, KDV indirimine konu yapılabilmektedir. Üstelik KDV bedelinin vergiden düşülmesinin yanı sıra faturanın kalan tutarı da şirketinizin gider harcaması olarak gösterilebilmektedir. Ayrıca olası bir kazada meydana gelebilecek hasarlar ile araçta oluşan değer kaybı büyük bir risk olarak durmaktadır. Oysa ki şirketler, yıllık araç kiralayarak bu riskleri minimuma indirmektedir.

Araç kiralama hizmeti aldığınızda satın almadaki gibi yüklü bir tutarı araç için anında ödememiş olursunuz. Uzun dönemli araç kiralayarak şirketinizin mali yükünü azaltmış ve büyümek için gereksinim duyduğunuz öz sermayenizin şirketinizde kalmasını sağlarsınız.

Avis Filo yıllık araç kiralama hizmetini kullanırken, aracınızda olası bir arıza halinde hizmetimizin size sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Profesyonel filo yönetimi anlayışımızın bir yansıması olarak sizlere sağladığımız yedek araç hizmetimiz ile işlerinizin kesintisiz bir biçimde sürdürülmesini sağlamaktayız.

Aracınızın bakım ve onarım işlemleri Türkiye geneline yayılan anlaşmalı servis ağımız sayemizde alanında uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kiralık aracınızın bakım ve onarım süreçlerinin 1 iş gününü aşması halinde İstanbul içinde 24, diğer illerimizde ise 48 saat içerisinde sizlere muadil bir araç tahsis edilmektedir. Araçlarınızın periyodik bakımlarını Avis Filo olarak gerçekleştiriyor oluşumuz, siz araç kullanıcılarımıza sunduğumuz ve konforunuzu artıran avantajlardan biridir.

Tüm bunların yanı sıra, Avis Filo’dan yıllık kiraladığınız araçlar çalınma veya hırsızlığa karşı Avis Filo güvencesi altındadır. Kiralık aracınız, Zorunlu Trafik Sigortası dahil olmak üzere katastrofik risklere karşı da yine Avis Filo tarafından sigortalanmaktadır.

Böylece hem güven hem de kaliteli hizmet felsefemizin avantajlarını eş zamanlı yaşamanızı sağlarız.

Yıllık Araç Kiralamak İçin Şartlar Nelerdir?

Avis Filo yıllık araç kiralama hizmetlerimizden şahıs şirketi sahipleri ve kurumsal firmalar yararlanabilmektedir. Sunacağımız hizmet kapsamında çeşitli resmi evrakları Avis Filo uzman danışmanlarına sunmanız gerekmektedir.

Söz konusu evraklardan; vergi levhası, imza sirküleri, ticari sicil gazetesi ve faaliyet belgesi gibi evraklarınızı teslim edemediğiniz taktirde araç/filo kiralama hizmeti sağlayamamaktayız. Talep ettiğimiz evrakların türü şirketinizin ticari unvanına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden, temin edilmesi zorunlu evraklar hakkında en kesin ve detaylı bilgileri sağlamak için Avis Filo İletişim Merkezi’miz ile iletişime geçebilirsiniz.

Yıllık araç kiralama hizmeti almayı düşündüğünüzde araç kiralama koşulları dışında dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta kiralık araçların kullanımları ile ilgilidir. Kiralanan araçların kiralama işlemini gerçekleştiren tüzel kişiliğe ait bordrolu personel tarafından kullanılması gerekmektedir. Bordrolu personelinizin 22 yaşından büyük olması ve minimum 1 yıllık ehliyete sahip olması aranan diğer şartlardandır. Avis Filo yıllık araç kiralama hizmeti kapsamında Avis Filo sözleşme şartlarımıza uyma yükümlülüğünüz bulunmaktadır ve kiralık araçlarınızın bedelsiz ya da para karşılığında başkalarına ödünç olarak kullandırılması, kiralanması ya da satılması gibi haller sözleşme ihlali anlamına gelmektedir.

Yıllık Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Yıllık araç kiralama fiyatları, kiraladığınız aracın markasına ve modeline göre değişiklik gösterebilmektedir.

Filo araç kiralamada 40 yıllık tecrübeyle Türkiye’nin en büyük operasyonel kiralama filosuna sahip olarak, sizlere en ekonomik teklifleri en yüksek hizmet standartları ile sunmakta ve kiralama ile elde edilen avantajlarınızı artırmaktayız.

Uzman kadromuz sayesinde, geniş filomuz içerisinden en doğru seçimi yapmanızı kolaylaştırmak amacıyla danışmanlık hizmeti de vermekte olup, KOBİ’lerden büyük ölçekli kurumsal şirketlere kadar tüm ölçekteki firmalara yıllık araç kiralama hizmetlerini yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda 360 derecelik bir hizmet anlayışıyla sunmaktayız.

Sınırsız seçim imkânı profesyonel danışmanlık hizmetiyle birleştiğinde uzun soluklu bir memnuniyet kazanılmasını sağlamaktadır. Avis Filo olarak, yıllık araç kiralama avantajlarımızı farklı sektörlerde faaliyet gösteren kuruluşların iş modelleri doğrultusunda yapılandırmaktayız. Böylece sizlere hem maliyet avantajı sağlamakta hem de ihtiyaçlarınızın eksiksiz şekilde karşılanmasına aracılık etmekteyiz.

Neden Avis Filo'dan Yıllık Araç Kiralama İşlemi Yapmalıyım?

Avis Filo, Türkiye’nin filo kiralama alanında öncü markasıdır. Sektördeki deneyimimiz 40 yılı aşmış durumda olup, güçlü finansal yapımız, bu köklü geçmişimize vurgu yapmaktadır.

Bizden yıllık araç kiralama hizmeti alan siz değerli iş ortaklarımıza sıfır kilometre ve her türlü kontrolü gerçekleştirilmiş araçlar teslim etmekteyiz. Bunun yanında her zaman yenilikçi ve ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunmaktayız.

Tekliflerim
Tekliflerim({{ basketProductCount }} Adet)
{{index + compareLength}}
{{index + compareLength}}