Loading...
Loading...
Loading...

Filo Kiralamanın Şirketinize 7 Avantajı

Günümüzde işletmeler, operasyonlarını sürdürebilmek ve büyütebilmek için filo kiralama hizmetlerine sıklıkla ihtiyaç duyabiliyor. Maliyet tasarrufu, işletme esnekliği, yeni teknolojiye erişim, vergi avantajları, risk azaltma ve müşteri memnuniyeti gibi faydalarla şirketinize değer katabileceğiniz filo kiralama avantajlarını keşfetmeye ne dersiniz?

İşte ihtiyaç duyduğunuz araçları, dilediğiniz zaman aralığında kiralamanızı sağlayan filo kiralama şirketlerinin şirketinize sunduğu 7 avantaj!

Değişen İhtiyaçlara Yönelik Esneklik

Araç kiralama, işletmenizin araç ihtiyaçlarına hızla ve esnek bir şekilde yanıt verebilmenizi sağlar. İşletme hacminde artış veya azalış olduğunda, araç sayısını ve türünü kolayca değiştirmenize olanak tanır. Bu şekilde, işletmenizin değişen ihtiyaçlarına uyum sağlayabilir ve ölçeklenebilir bir yapı oluşturabilirsiniz. Filo kiralama, işletmenizin ihtiyaçlarına göre araç sayısını ve türünü kolayca değiştirebilmenize yardımcı olurken aynı zamanda iş hacmi arttığında veya azaldığında, filo büyütme veya küçültme esnekliği ile operasyonel ihtiyaçlarınıza uygun çözümlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Karlı Sermaye Yönetimi

Araç satın almak yerine kiralamak, işletmenizin nakit akışını olumlu yönde etkiler. Araç satın almak için büyük yatırımlar yapmak yerine kiralamayı tercih ederek sermayenizi başka alanlara yönlendirebilirsiniz. Tercihen kiralama maliyetlerini işletme gideri olarak gösterip, vergiden düşürebilirsiniz.

Bakım ve Serviste Zaman Verimliliği

Filo araç kiralama şirketleri, araçların düzenli bakımını ve servisini sağlayarak işletmenizin bu alanla ilgili yükümlülüklerini azaltır ve zamanınızı başka önceliklerle değerlendirmenizi sağlar. Filo şirketleri tarafından sunulan yol yardımı ve acil durum hizmetleri de uzun dönemli süreçlerde gerek maddi gerekse güvenlik açısından birçok avantaj sunar.

Maliyet Verimliliği

Filo araç kiralama, işletmenizin güvenlik açısından en yeni teknolojilerle donatılmış araçlara erişimini sağlar. Daha yeni araçlar; yakıt verimliliği, emisyonlar ve güvenlik özellikleri açısından daha gelişmiştir. Bu durum işletmenizin bu alandaki maliyetlerini düşürmesine yardımcı olur. Şirketinizin nakit akışını iyileştirerek öngörülebilir bir maliyet yapısı sunar. Tüm bunların yanında filo araç kiralama, işletmenizin vergi avantajlarından yararlanmasını da sağlar. Kiralama maliyetleri işletme gideri olarak kabul edilebilir ve bu da vergi matrahınızı azaltmanıza yardımcı olabilir. Filo kiralama, araçların satın alınması, bakımı, sigortası ve vergileri gibi maliyetlerle uğraşmanıza gerek kalmadan, belirli bir süre için tüm araçları kullanmanıza olanak tanır.

Yeni Teknolojiye Erişim

Filo kiralama şirketleri; şirketinize en son teknolojiye sahip konforlu, verimli ve güvenli sahip araçlara erişiminizi kolaylaştırır. Böylece daha verimli ve çevre dostu araçlarla iş akışınızı gerçekleştirebilir, yenilenebilir ve sürdürülebilir yaşama destek olabilirsiniz. Kiralama şirketi tarafından sunulan hizmetlerin bir parçası olarak GPS takip sistemleri, acil durum yardımı ve yol yardımı gibi ileri teknoloji özelliklere sahip araçlarla işinize güven katabilirsiniz.

Risk Azaltma

Filo kiralama şirketleri, araçların değer kaybetme riskini azaltır. Kiralama süresi sonunda aracın değer kaybı veya satışıyla ilgili endişeleriniz olmadan, yeni bir kiralama anlaşması gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Filo kiralama şirketlerinin müşteri memnuniyetini artırmanıza yardımcı olacak yeni, güvenilir ve konforlu araç yelpazesiyle işletmenizin müşterilere sunduğu hizmet kalitesini yükseltebilirsiniz.

Avis Filo’nun Ayrıcalık Dolu Dünyasıyla Tanışın

Uzun yıllara dayanan sektör deneyimi, güçlü finansal yapısı ve profesyonel kadrosuyla Türkiye’nin filo kiralama sektöründe lider markası Avis Filo, Türkiye'nin tüm bölgelerini kapsayan yaygın hizmet ağı ile şirketinize ayrıcalıklı hizmetler sunar. Türkiye’nin en iyi filo kiralama şirketi Avis Filo ile araç kiralama ihtiyaçlarını 12 aydan daha uzun bir süre için karşılayabilir ve uzman filo yönetimi deneyiminden faydalanabilirsiniz. Avis Filo ile uzun dönemli araç kiralama talepleriniz için istediğiniz her an satış danışmanlarımızla iletişime geçebilir, MyAvis hizmetimizi kullanarak istediğiniz aracın özelliklerini belirleyerek size özel fiyat tekliflerini değerlendirebilirsiniz.
Tekliflerim
Tekliflerim({{ basketProductCount }} Adet)
{{index + compareLength}}
{{index + compareLength}}