Loading...
Loading...
Loading...

Uzun Dönem Araba Kiralama Nedir?

Uzun dönem araç kiralama; ihtiyaç duyulan süre boyunca araçları kiralamak, satın almayla kıyaslandığında birçok maliyetten kurtulmak ve son model araçları uygun fiyatlarla kullanmak açısından oldukça avantajlıdır. Farklı operasyonlar için değişen ihtiyaçları karşılamak adına çeşitli model araçlardan oluşan bir filo kiralama; şirketler için önemli bir esneklik sağlar. Kiralama süreci boyunca birçok hizmetten yararlanabilir, birçok hukuki-ekonomik sorumluluktan muaf olabilir ve araçları sahibi konforunda kullanabilirsiniz.

Uzun dönem araç kiralama hizmeti; şahıs şirketleri, limited şirketler veya anonim şirketler tarafından tercih edilebilir. 12 ila 47 ay arasında değişen sözleşmelerle araç kiralama hizmetinden faydalanarak birçok farklı avantaja sahip olabilirsiniz.

Esnek Sözleşme Şartları

İşletmelerde aynı anda birden çok araca ihtiyaç duyulabilir. Filo kiralayarak aynı anda birçok aracı kullanabilir ve satın alma durumunda harcanacak kaynağı sermaye olarak kullanabilirsiniz. Uzun dönem araç kiralamanın en önemli faydalarından biri, sizin ve işletmenizin sabit vadeli bir taahhüde bağlı olmamasıdır. Kolay yönetilebilen aylık taksitlerle yapılan ödemelerle, bütçenizi ve maliyetlerinizi planlayabilirsiniz. Koşullarınız değişirse, aracı ağır bir ceza ödemeden iade edebilirsiniz.

Amortisman Maliyeti

Herkes tarafından bilindiği üzere, yeni bir araç ön sahadan çıkar çıkmaz amortisman maliyetine maruz kalır. Uzun vadeli bir kira sözleşmesi ile bunun için endişelenmenize gerek kalmaz. Uzun dönem araç kiralama hizmetinde aracın kullanımı ve yakıtı haricinde bir ödeme yapılmaz. Nihai araç değeri için plan iletmek kiralama şirketine bağlıdır. Avis Filo uzun dönem araç kiralama hizmetinde gereksinim ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilen eksiksiz bir hizmet paketi sunulur.

Destek ve Rehberlik

Avis Filo ile sözleşme yaptığınızda, sözleşme süreniz boyunca baştan sona destekleneceğinizden emin olabilirsiniz. Uzun vadeli bir sözleşme, uzun vadeli iş ilişkileri anlamına gelir. Acil olsun veya olmasın her sorunuzda destek servisiyle iletişime geçerek çözüme ulaşabilirsiniz. Avis Filo 7/24 Tam Destek Hattı sayesinde kiralama işlemleriyle alakalı her türlü destek ve rehberlik ihtiyaçlarına kolayca ulaşırsınız. Nitelikli profesyonellerden oluşan Avis Filo araç kiralama ekibi, tüm ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunarken, yönetim maliyetlerinizi optimize etmenize de yardımcı olur.

Avis Filo 7/24 Tam Destek Hattından aynı zamanda araç ve tüm idari evraklar için de destek almanız mümkündür.

Geniş Araç Çeşitliliği

Avis Filo dört çekerli araçlardan minibüslere, şehir araçlarından prestijli modellere kadar her zaman ihtiyaçlarınıza uygun bir araç bulabileceğiniz, çeşitlilik sayesinde rahatça karar verebileceğiniz bir uzun dönem araç kiralama hizmeti sunar.

Bilanço Değeri

Büyük şirketlerin çoğunluğu, araçları üzerinde daha fazla kontrol sağlamak ve sözleşmede belirtilen aylık ödeme tutarları ile bütçelerini takip edebilmek için uzun dönem araç kiralama hizmetlerini tercih etmektedir.

7/24 Filo Destek Hattı

Avis Filo müşterileri uzun dönem araç kiralama hizmeti boyunca, 7/24 destek hattı ile sorularınıza hızlıca yanıt alabilirsiniz. Rezervasyon, bilgilendirme ve araç kiralama işlemleri için uygulama üzerinden inceleme yapılabilir. Bu yalnızca hareket halindeyken kontrol sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tüm sürücülerinizi tek bir yerden yönetebileceğiniz anlamına gelir. Hem telefon hem de akıllı uygulama seçenekleri sayesinde hem destek hem de rehberlik ihtiyaçlarınızı kolayca giderebilirsiniz. Şirketiniz için Avis Filo ayrıcalığından yararlanın!

Tekliflerim
Tekliflerim({{ basketProductCount }} Adet)
{{index + compareLength}}
{{index + compareLength}}