Loading...
Loading...
Loading...

Kurumsal Araç Kiralamanın Şartları Nelerdir?

Kurumsal Araç Kiralamanın Şartları Nelerdir?

Kurumsal araç kiralama yapmak isteyen kişiler için çeşitli şartların sağlanmış olması gerekir. Belirtilen şartların sağlanması ise hem güvenli hem de profesyonel hizmetlerden yararlanabilmek için belirlenir. Araç kiralama yaparken kusursuz bir hizmet almak isteyen kişilerin bu nedenle belirtilen şartları yerine getirmesi gerekir. Kurumsal olarak araç kiralamak isteyen kişiler için sağlanması gereken şartlar ise şu şekildedir:

  • Kurumsal olarak araç kiralayan firmalar, şirketinde bordrosulu çalışan her bir personele, herhangi bir ek sürücü ücreti ödemeksizin, Avis Filo’dan kiraladığı aracı kullandırabilir. Aracı kullanacak personelin en az 22 yaşında ve en az 1 senelik ehliyet sahibi olması gerekmektedir.
  • Uzun dönem kurumsal araç kiralama yapmak isteyen kişilerin bazı durumlarda ek sürücüler ile ortak olarak aracı kullanması mümkün olmaktadır. Böyle bir durumda ek sürücü için gerekli olan bilgilerin önceden bildirilmiş olması gerekir. Ek sürücülerin belirtilmesiyle birlikte gerekli olan kiralama sözleşmelerimin yapılması için işlemlere başlanır.
  • Kurumsal araç kiralama şartları arasında kişilere belirli kilometre sınırı belirlenebilir. Eğer kurumsal araçlar için belirli kilometre sınırı konulursa aşılması halinde ücretlendirmeyi etkilemektedir. Araç kiralama işlemleri yapılmadan önce kişilere bu şartlar hakkında olan bilgilendirilmeler yapılmaktadır.

Kurumsal Araç Kiralama Fiyatları

Kurumsal araç kiralama fiyatları araçların sınıflarına bağlı olarak değişir. Araçların sınıflarında olan artışlar ve kiralanacak olan gün sayısına göre fiyatların değişmesi mümkündür. Kurumsal araç kiralama ile çeşitli masrafların azaltılması mümkündür. Araç kiralayan kişilerin araçların bakımlarına yönelik olarak yapacağı masrafları azaltılması ile kişilerin daha karlı bir sonuç elde etmesi mümkündür. Ödeme yöntemlerinde kullanılan araçlar ile uzun süreli araç kiralama işlemlerinin kolaylıkla yapılması mümkün olabilmektedir. Kurumsal araç kiralama fiyatları için belirlenmiş olan fiyatlar ise depozit ödemesi ile öncelikli olarak alınmaya çalışır. Kurumsal araç kiralaması yapmak isteyen kişilerin gerekli olan şartları ve fiyatlandırmayı önceden öğrenmesi gerekir.

Tekliflerim
Tekliflerim({{ basketProductCount }} Adet)
{{index + compareLength}}
{{index + compareLength}}