Loading...
Loading...
Loading...

Filo Kiralama Yapmanız İçin 5 Neden

Ticari ve bireysel olarak birçok farklı operasyonu yürüten işletmelerde çeşitli araç tiplerine ihtiyaç duyulabilir. Yük ve eşya taşımanın yanı sıra iş seyahatleri ve günlük kullanımda da filo araç hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Çalışanlar ve Firmanız için Daha Konforludur

Şehir içi ve şehirlerarası sıklıkla araç kullanımına ihtiyaç duyulması halinde, çalışanlarınız için filo kiralama hizmetinden faydalanılması yeni ve teknolojik araçlarla seyahat imkanı verirken aynı zamanda konfor ve güvenliği de sunmaktadır.

Satın Almaya Kıyasla Daha Ekonomiktir

Firmalar, çalışma alanlarına bağlı olarak farklı segmentlerde birçok araca ihtiyaç duyabilir. Tüm bu araçların satın alınması araç maliyetine ek olarak vergi yükümlülüklerine de neden olmaktadır. Filo araç kiralama hizmeti, yeni teknolojiye sahip araçlardan yararlanmanıza ve ek maliyetlerden muaf olmanıza yardımcı olur.

Birçok Masrafı En Aza İndirir

Sigorta, kasko, bakım-onarım maliyetleri, MTV ve amortisman bedeli gibi giderlerin, filoyu kiraladığınız şirket tarafından karşılanması; işletmenizin bu tip ek masraflarla vakit kaybetmeyerek zaman kazanmasını da sağlar.

Değişken Koşullara Uyum Sağlayabilirsiniz

Operasyonel ihtiyaçların değişmesi durumunda, filodaki araçların da güncellenmesi gerekebilir. Filo kiralama sayesinde değişen ihtiyaçlara uygun araca kolayca şekilde ulaşabilirsiniz. Bu sayede araç satın alma ve satma durumlarında yaşanan süreçler ile karşılaşmaz, değişen koşullara hızlıca uyum sağlayabilirsiniz.

Size Özel Birçok Hizmetten Yararlanırsınız

Avis Filo sektöre lider konumunun getirdiği sorumluluk bilinciyle kapsamlı ve profesyonel bir kiralama hizmeti sunar. Kiralama süreci boyunca ihtiyacınıza yönelik tüm hizmetlerden yararlanabilir, 7/24 destek alabilirsiniz.

Tekliflerim
Tekliflerim({{ basketProductCount }} Adet)
{{index + compareLength}}
{{index + compareLength}}