İNSAN KAYNAKLARI


İnsan Kaynakları

Küresel yol arkadaşlarımıza,

Amacımız, yenilikçi ve küresel ulaşım çözümleri sunan yol arkadaşınız olmak.

Otokoç Otomotiv'de size en uygun pozisyonu bulabilmek için, çok yönlü değerlendirme aşamalarını kapsayan bir işe alım süreci uyguluyoruz. Bu değerlendirmeler, işe alımı yapılacak role bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Yaptığımız mülakatları çeşitli envanter, sınav ve değerlendirme merkezi uygulamalarıyla destekliyoruz. Otokoç Otomotiv’in işe alım süreçlerindeki bu uygulamaları, şirketimizin vizyonuyla da paralel olarak dijital platform ve araçlar üzerinden gerçekleştiriyoruz.

Otokoç Otomotiv'de gelişimin ve öğrenmenin bir sınırı olmadığına inanıyoruz.

Çalışanlarımızla birlikte gelişiyoruz. Çalışanlarımızın bireysel gelişimlerini desteklemek için şirket içi ve küresel kaynakları etkin bir şekilde kullanıyor, eğitim fırsatları sunuyoruz. Çalışanlarımızı işe girişten itibaren oryantasyon/e-oryantasyon programlarına dahil ediyor, şirketimizde göstermiş olduğu performansları üzerinden de Gelişim Kampı, Liderlik Gelişim Programı, yabancı dil eğitimleri ve e-öğrenme programları gibi birçok gelişim programına dahil ediyoruz.

OTOKOÇ OTOMOTİV'DE KARİYER

2.000'i Türkiye'de olmak üzere, dünyanın dört bir yanındaki 3.000 çalışanımız her gün Otokoç Otomotiv vizyonunu ileri taşımak için çalışıyor. Bu yenilikçi ve sürekli büyüyen yapının bir parçası olarak yol arkadaşımız olmak ister misiniz?

STAJYER
YENİ MEZUN
PROFESYONEL

Kariyer.net, LinkedIn ve Otokoç Otomotiv Kariyer sayfamızdan başvurularınızı yapabilirsiniz. Başvuru için tıklayın.

Her pozisyon için farklı seçim kriterleri bulunur. İlan portallarımızdan size uygun pozisyonların içeriklerine bakarak, pozisyon özelindeki başvuru kriterlerine ulaşabilirsiniz.

İşe Alım Uzmanlarımız tarafından incelenen öz geçmiş bilgilerinizin pozisyon için aranan kriterlere uygun olması halinde sizinle iletişime geçiyoruz. Online testlerimiz ve görüşmelerimiz tamamlandıktan sonra, süreç olumlu da olumsuz da sonuçlansa size bilgi veriyoruz. Başvurularınızda hangi aşamada olduğunuzu ise sistem üzerinden takip edebilirsiniz.

Genel Merkezimize uzak lokasyonlardaki adaylarımızla online platformlar üzerinden görüşmeler gerçekleştiriyoruz.

Başvurunuzun olumsuz olması durumunda da sizi mail ile bilgilendiriyoruz.

Türkiye'de; İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Bursa, İzmir, Eskişehir, Trabzon, Konya, Kütahya, Samsun, Mersin şehirlerinde şube ve ofislerimiz bulunuyor. Yurt dışında ise Azerbaycan, Gürcistan, Macaristan, Ukrayna, Kazakistan ve Yunanistan'da ofislerimiz mevcut.

İşe alım süreçlerinde yetkinlik envanteri, değerlendirme merkezi, genel yetenek testleri ve İngilizce sınavı yapılıyor.

Yan faydalarımız genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

 • Esnek Yan Fayda
 • Koç Emeklilik Vakfı Üyeliği
 • Koç Ailem Kartı Üyeliği
 • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
 • Özel Sağlık Sigortası (İsteğe bağlı)
 • Ferdi Kaza Sigortası
 • Yemek ve Servis Hizmeti
 • Doğum Günü İzni
 • Yeni Doğan Bebek için Doğum Paketi ve Hemşire Uygulaması
 • Evlenen Çalışanlara Ücretsiz Araç Kiralama ve Ücretli İzin Hediyesi
 • Sosyal Yardım Paketi

Birçok lokasyonumuzda servis uygulamamız bulunuyor. Servis olmayan lokasyonlarımız için ise yol ücreti ödeniyor.

444 0 996