Uzun Dönem Araba Kiralama Nedir?

Uzun Dönem Araba Kiralama Nedir?

Çalışanlara sağlanan faydalar planınızı artırmak, filo hakkında sorunlarla çok daha kolay bir şekilde baş edebilmek veya sadece en son modelden uzun süre yararlanmak istiyorsanız, uzun dönem araba kiralama sizin için en iyi seçenek olabilir. Çoğu insan, bir aracı yalnızca daha kısa bir süre boyunca kiralayabileceğinizi düşünür, ancak bu kesinlikle böyle değildir. Uzun vadeli araç kiralama maliyetleri göz önünde bulundurulduğunda bu işlem, son zamanlarda giderek daha da popülerleşmiştir. Satın almadan bir arabaya sahip olduğunuzu hissetmenin bir yolu, onu kiralamaktır. Kalabalık olma veya zamanlamaları değiştirme eğiliminde olduğu için toplu taşımaya bağımlı olmak bir güçlüktür. Özellikle büyük işletmeler için zor durumlar yaratabilir. Şahıs şirketleri, limited şirketler veya anonim şirketler uzun dönem araba kiralama hizmetinden yararlanabilirler. 12 ila 47 ay arasında uzun dönem araba kiralama hizmetinden faydalanarak birçok farklı avantaja sahip olabilirler. Uzun dönem araç kiralama işlemi ve avantajlarını inceleyelim.

Esnek Sözleşme Şartları

Uzun dönem araba kiralamanın en önemli faydalarından biri, sizin ve işletmenizin sabit vadeli bir taahhüde bağlı olmamasıdır. Kolay yönetilebilen aylık taksitlerle yapılan ödemelerle, bütçenizi ve maliyetlerinizi planlayabilirsiniz. Koşullarınız değişirse, aracı ağır bir ceza ödemeden iade edebilirsiniz. Bunun ek faydası, çalışanlar başka bir şirkete geçtiklerinde, büyük, kullanılmamış bir filo konusunda endişelenmenize gerek kalmamasıdır.

Amortisman Maliyeti

Hepimiz biliyoruz ki, yeni bir araba ön sahadan çıkar çıkmaz değerinin amortismanından zarar görür. Uzun vadeli bir kira sözleşmesi ile bunun için endişelenmenize gerek yok. Tek ödediğiniz, aracın kullanımı ve yakıtıdır, nihai araç değeri için plan iletmek kiralama şirketine bağlıdır. Hareketlilik gereksinimlerinize göre ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilen eksiksiz bir hizmet paketi içeren kiralama çözümleri sunulur.

Destek ve Rehberlik

Köklü bir filo kiralama şirketi ile sözleşme yaptığınızda, sözleşme süreniz boyunca baştan sona destekleneceğinizden emin olabilirsiniz. İster acil bir durumda olun, isterse kilometrenizle ilgili bir sorunuz olsun, uzun vadeli bir sözleşme, uzun vadeli iş ilişkileri anlamına gelir. Danışmak istediğiniz herhangi bir konuda rehberlik alabileceğiniz bir kurum ile anlaşmanız önemlidir. Nitelikli profesyonellerden oluşan bir ekip, ister bir araç filonuz ister tek bir arabanız olsun, yönetim maliyetlerinizi optimize etmenize yardımcı olacak becerilerini sağlar. Aynı zamanda araç ve tüm idari evraklar için destek almanız da mümkündür.

Çok Çeşitli Araçlar

Yeni bir araç satın almaya gelince, seçiminiz bazen bütçenize bağlı olarak sınırlı olabilir. Ancak, uzun vadeli araba kiralama sözleşmesi söz konusu olduğunda durum böyle değildir. Köklü araç kiralama şirketleri, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli araçlar sunar. Dört çekerli arabalardan minibüslere, minibüslerden şehir arabalarına ve prestijli modellere kadar her zaman ihtiyaçlarınıza uygun bir araç olacaktır. Çeşitlilik sayesinde karar verme mekanizması çok daha iyi çalışır. Hem ihtiyaçlara hem de isteklere yönelik olarak hizmet verilebilir.

Bilanço Değeri

Birçok büyük şirket, araçları üzerinde daha fazla kontrol sağladığından ve nakit akışlarını iyileştirdiğinden, uzun dönem araba kiralama avantajından yararlanmaktadır. Bunun nedeni, uzun dönem araba kiralama sözleşmesinde belirtilen aylık ödemelere göre bütçelerini buna göre belirleyebilmeleridir.

7/24 Filo Destek Hattı

Müşteriler, uzun dönem araba kiralamanın baştan sona, 7/24 yönetmek için çevrimiçi uygulamaları kullanabilirler. Rezervasyonlardan bilgilendirmeye, bilgilendirmeden araç kiralamaya kadar uygulama üzerinden inceleme yapılabilir. Bu sadece hareket halindeyken kontrol sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tüm sürücülerinizi tek bir yerden yönetebileceğiniz anlamına gelir. Bu noktada 7/24 destek hattı olması kullanıcılar açısından çok önemlidir. Hem telefon hem de akıllı uygulama seçenekleri kullanılabilirliği artırır. Bu şekilde zamandan da tasarruf etmiş olursunuz.

Tekliflerim

Tekliflerim({{ basketProductCount }} Adet)

TEKLİFLERİ DETAYLI İNCELE