Loading...
Loading...
Loading...

Leasing Araç Kiralama Avantajları Nelerdir?

Leasing Araç Kiralama Avantajları Nelerdir?

Leasing araç kiralama, "finansal" araç kiralama anlamına gelir. Kişisel veya kurumsal olarak araç veya araçlar kiralamak istediğinizde, karşınıza birden fazla seçenek çıkar. Leasing araç kiralama da bu seçenekler arasında en iyi ve avantajlı olanlardan bir tanesidir.

Biraz daha ayrıntıya girmek gerekirse; leasing kiralama, yatırım ürünü olarak kullanılan aracın, sözleşme süresi boyunca kiralama şirketi tarafından belirlenen bir kiralama karşılığında kiracıların kullanım hakkını elde etmelerini sağlayan bir araba kiralama yöntemidir. Şirketler, finansal kiralama yöntemlerini kullanarak harcamalarını kontrol ederek ihtiyaçlarını ve sermayelerini karşılayabilirler. Ayrıca, bu yöntem sayesinde işletmenin verimliliği ve kârlılığı artırılabilir.

Leasing araba kiralama sözleşmesinin geçerlilik süresi boyunca araç kiralama şirketine, kullanım hakkı ise kiracıya aittir. Leasing araç kiralama avantajları sayesinde kurumlara hem ihtiyaçlarını karşılama hem de maddi açıdan zorlanmama imkânı tanır. Leasing araç kiralama modelinin olumlu getirileri, birden fazla araç kiralamak istendiğinde daha yüksek olur.

Leasing araç kiralama fiyatları sayesinde, kurumuna toplu araç alımı yapmak isteyen firmalar oldukça avantajlı bir seçeneğe sahip olurlar. Kâr oranını korumak, verimliliği artırmak ve aynı zamanda kurum ihtiyacını karşılamak için oldukça avantajlı bir yöntem olan leasing, çoğu firmanın tercih ettiği bir araç kiralama modeli olarak karşımıza çıkıyor. Kurumunuzun birden fazla, hatta onlarca araca ihtiyacı olduğu fakat maddi açıdan bunu karşılayacak durumda olmadığınız dönemlerde size bir çıkış yolu sunan leasing sayesinde hem ihtiyaçlarınızı karşılayacak hem de maddi yönden herhangi bir zorlukla karşılaşmayacaksınız.

Avis Filo, leasing araç kiralama hizmetiyle şirketinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kapasiteye ve geniş filo ağına sahiptir. Güvenle leasing yöntemini tercih etmek için Avis Filo ile hemen iletişime geçebilirsiniz!

Tekliflerim

Tekliflerim({{ basketProductCount }} Adet)

{{index + compareLength}}
{{index + compareLength}}