Filo Kiralama Yapmanız İçin 5 Neden

Filo Kiralama Yapmanız İçin 5 Neden

Filo kiralama sayesinde çeşitli avantajlardan yararlanarak isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. Filo araç kiralama sayesinde hem finansal açıdan hem de operasyonel açıdan çeşitli avantajları elde edebilirsiniz. Filo kiralama yapmanız için size sunulabilecek 5 neden ise şu şekildedir:

Vergi Ödemelerinin Önüne Geçmek

Filo kiralama yapılarak özellikle finansal açıdan bazı avantajlar elde edilmesine imkan sağlanabilir. Kişilerin filo kiralama yolu ile araç kiralaması halinde bazı vergilerden kar elde etmesi mümkündür. Motorlu taşıtlar vergisi, ÖTV gibi vergilerden filo kiralama ile tasarruf edebilirsiniz.

Araçlarda Olan Masrafların Azaltılmasına Yardımcı Olur

Filo araç kiralama masrafların azaltılması açısından yardım sunabilmektedir. Filo kiralama ile yapılacak masrafların hesaplanması ile ekstra bir masraf karşınıza çıkmaz ve diğer araç masraflarının azaltılmasına imkan sağlanır. Araç satın almak için belirli bir sermaye miktarı gerekir ve kişilerin araç kiralayarak daha az maliyetle bir araca sahip olabilmektedir. Bu sayede araç satın almak için gerekli olan sermaye ile kişilerin başka bir yatırım yapması mümkün olmaktadır.

Araçların Bakımlarında Önemli Bir Farktan Yararlanılır

Filo araç kiralama ile araçların önceden bakımı yapılmış şekilde kişilere sunulması mümkündür. Park cezası, trafik cezası gibi belirli cezası olmayan araçların kiralanması ile herhangi bir sorun yaşanmasının önüne geçilmektedir. Kasko ve araç bakımının yapılmış olması da bu gibi detaylarla uğraşılmasının önüne geçmektedir.

Zamandan Tasarruf Edilmesine Yardımcı Olunur

Filo oto kiralama hizmetleri ile birlikte araçların bazı bakımları yapılamayacağı için zamandan tasarruf edilmesi mümkün olmaktadır. Araçların bakım, onarım ve muayene gibi işlemlerini yapmayacağınız için zamandan tasarruf etmeniz mümkün olmaktadır. Her ihtiyacı karşılanmış olan araçların kiralanması ile birlikte işlerini kısa süre içinde halletmeniz mümkün olmaktadır.

Çok Fazla Seçeneğin Değerlendirilmesine İmkan Sağlar

Filo kiralama fiyatları ile herkesin kendine uygun olan araca ulaşması mümkündür. Uygun olan modelin ve fiyatın olduğu araçların kiralanması ile birlikte çeşitli seçeneğin değerlendirilmesi mümkün olmaktadır. Seçenekler arasında tercih yapan kişiler daha sonra herhangi bir kaza veya arıza durumunda diğer seçenekleri değerlendirebilir. Hızlı ve kesin sonuçların sunulmasıyla birlikte işlerin aksamasının önüne geçilmektedir.

Tekliflerim

Tekliflerim({{ basketProductCount }} Adet)

TEKLİFLERİ DETAYLI İNCELE