Filo Kiralamanın Avantajları

En İyi Filo Kiralama Şirketi Hangisidir?

Filo araç kiralama, kurumsal firmaların en çok yaptığı işlemlerden bir tanesidir. Şirket için araç almak yerine kiralamak, çok daha kârlı olduğu için günümüzde büyük ya da küçük olması fark etmeksizin sayısız kurum filo kiralamaktadır.

Filo kiralama, şirketin binek araç ihtiyacını giderebilmek için süre ve kilometreye göre bedel ödenerek araç kiralamaya verilen isimdir. Günümüzde sayısız araç kiralama firması, yıllık filo kiralama hizmeti vermekte ve araca ihtiyaç duyan kurumsal firmaların büyük masraflara girmeden araç gereksinimini karşılamaktadır. Bu noktada filo kiralamak isteyen bireyler, en iyi filo kiralama şirketini araştırmaktadır.

Vergi Ödemelerinin Önüne Geçmek

Kurumsal araç kiralamak isteyen bireyler, filo kiralama şirketlerini araştırmakta ve en avantajlı şirketten filo kiralamak istemektedir. Uzun dönem filo kiralama, araç ihtiyacı duyan firmalar için idealdir. Günümüzde sayısız rent a car firması filo kiralaması da yapmaktadır. Bu nedenle uzun dönem kurumsal kiralık araç bulmak oldukça kolaydır. Ancak bu noktada anlaşma sağlayacağınız filo firmasının güvenilir olduğundan emin olmalısınız. Aksi halde istenmeyen durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Kiralayacağınız aracın sorunsuz olması, işinize uygun olması, fiyatlarının çok yüksek olmaması da önemlidir.

Kurumsal Araç Kiralama Fiyatları

Kurumsal filo kiralama işlemi yapmak isteyen bireylerin en çok merak ettiği hususlardan bir tanesi de filo kiralama fiyatlarıdır. Filo şirketleri, aracın toplamda kaç kilometre gittiği ve ne kadar süre boyunca kiralandığına göre bir fiyat belirlemektedir. Buna ek olarak kiralanacak arabanın modeli de fiyat üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Bu nedenle kurumsal araç kiralama fiyatları hakkında net bir bilgi vermek mümkün değildir. Ancak araç kiralamanın araç satın almaya kıyasla çok daha avantajlı olduğunu bilmek önemlidir.

Kurumsal araç kiralamak isteyenler, bu noktada firmalar arasında mutlaka araştırma yapmalı ve kiralayacak araçlarda kasko ve sigorta unsurlarının bulunduğundan emin olmalıdır. Kasko ve sigorta, kiralanan araçların fiyatlarını arttırsa da, trafiğe çıkmak için gereklidir. Buna ek olarak araçların hasar görmesi durumunda ödenecek bedelin düşük olmasına ve pek çok duruma karşı koruma sağlanmasına yardımcı olmaktadır.

Tekliflerim

Tekliflerim({{ basketProductCount }} Adet)

TEKLİFLERİ DETAYLI İNCELE